Të këshillohesh nga Jordan Carver (FOTO)

21:05 | 26 Maj 2016

Modele, aktore dhe lektore. Bukuroshja gjermane Jordan Carver di t’i bëjë të gjitha.

Prej vitesh ajo jeton në Los Angeles ku njihet gjerësisht edhe për pasionin që ajo ka për palestrën.
Joga është disiplina e saj e preferuar, por shpesh herë Jordan nuk kursen as shtangat për të shtuar sa më shumë masën muskulare.

Leksionet e modeles publikohen në faqen e saj në Youtube ku ajo është e pranishme me këshillat që femrat duhet të ndjekin për të mbajtur trupin në formë./ Top Channel