Të jashtëzakonshme, foto intime dhe familjare që tregojnë anën e ndjeshme të Trumpit (Foto)

18:43 | 8 Nentor 2016

Disa fotografi intime dhe familjare të kandidatit që qoj pluhur në fushatën presidenciale të Amerikës, Donald Trump janë publikuar nga DailyMail.

Në ato fotografi shihet një Trump krejtësisht sensitiv, aspak ai që jemi mësuar ta shohim gjatë fushatës së tij, transmeton lajmi.net.

Aty, ai shihet me fëmijët e tij dhe gruan e tij të parë, që vite më parë kanë kaluar një jetë super luksoze. Gjë më interesante e këtyre fotografive është se Trump shfaqet si kurrë më parë.

Ndërsa, vajza e tij Ivanka Trump në një deklaratë të sajë më parë pati thënë se:

“Bota ka nevojë për të parë dashurinë që ai ka për gruan dhe fëmijët e tij, ky njeri ka shumë anë të mira që mundet të reflektoi vetëm karakteri i tij. Amerikanët meritojnë një President i cili është një baba krenar dhe i dashur, si dikush që ka një dashuri të thellë dhe të qëndrueshme për vendin tonë”, ishte shprehur ajo.

Por, se a janë të vërteta këto fjalë të vajzës së Trumpit, kjo nuk është zbuluar në as edhe një minutë të fushatës së tij. Sidoqoftë, ndoshta ajo ishte strategjia e tij për të fituar sa më shumë përkrahjen e amerikanëve. Por, sa ja ka arritur një gjeje të tillë do të zbulohet pas disa orësh. /Lajmi.net/

3a29266500000578-3913524-image-a-41_1478561192884 3a26dcea00000578-3913524-image-m-29_1478541994272 3a26dc5500000578-3913524-image-m-28_1478541963091 3a26de1600000578-3913524-ivanka_lounging_in_what_look_like_mar_a_lago_just_a_breeze_from_-m-55_1478615226935 3a26dd7f00000578-3913524-image-m-48_1478611490846 3a26ddfe00000578-3913524-image-a-20_1478541901751 3a29092300000578-3913524-image-m-53_1478614735173 3a26dd0a00000578-3913524-ivanka_showing_some_love_for_her_little_brother_eric_who_is_thre-a-54_1478614753361 3a26de0e00000578-3913524-trick_or_treats_for_gi_joe_don_jr_ballerina_ivanka_and_toy_soldi-m-63_1478617065802 3a26dd6f00000578-3913524-image-a-15_1478541867676 3a26dd4200000578-3913524-image-a-43_1478611376895 3a29266100000578-3913524-image-a-34_1478561057419 3a26dd1200000578-3913524-image-a-12_1478541854074 3a29091f00000578-3913524-image-a-43_1478561409799 3a29266e00000578-3913524-image-a-39_1478561141254 3a26dd1600000578-3913524-image-a-11_1478541839606 3a29092700000578-3913524-image-a-38_1478561130733 3a26dd0000000578-3913524-image-m-7_1478541750045 3a26df6f00000578-3913524-image-a-45_1478611416489 3a26ddc300000578-3913524-image-a-4_1478541631928 3a26ddde00000578-3913524-image-a-2_1478541617833