Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Të gjithë po merremi me Joshuan, por shikoni çfarë i ka bërë kosovari mbrëmë një serbi në ring

11:31 | 8 Dhjetor 2019

E gjithë bota po flet për meçin për titull bote mes Anthony Joshua dhe Andy Ruiz.

Ky meç, ka marrë vëmendjen e madhe edhe te tifozët e boksit në Kosovë.

Por mbrëmë, edhe një boksier nga Kosova ka shënuar fitore të madhe, duke e rrahur një boksier serb, pas vetëm një raundi luftë.

Dardan Avdylaj mbrëmë mposhti serbin Mandic, madje që në raundin e parë./Lajmi.net/