Të famshmit që rrëmbyen vëmendje me paraqitjen në “Coachella”

12:25 | 15 Prill 2019

Nga 12 prilli është duke u mbajtur festivali “Coachella”.

Festivali i muzikës dhe arteve ka mbledhur në një vend emrat më të njohur të botës së shoubizit, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë prej tyre ishin edhe: Kylie Jenner, Travis Scott, Leonardi DiCaprio, Paris Hilton, Winie Harlow, Kendall Jenner, Liam Payne, e shumë të tjerë.

Paparacët e medieve të huaja kanë siguruar disa fotografi të të famshmëve, të cilën tërhoqën vëmendje me paraqitjen në festival. /Lajmi.net/