Te Çiljeta edhe gjoksi i zvogëluar e bën të vetën

Këngëtarja Çiljeta si me gjoks të zbadhuar si me atë të zvogëluar po e bën të veten.

ShowBiz

12/11/2017 19:53

Këngëtarja gjithmonë ka tërhequr vëmendje me dukjen e saj e këtë po vazhdon ta bëjë edhe sot ani pse stili i saj tani ka ndryshuar dhe ajo nuk po provokon shumë si më parë, shkruan lajmi.net

Çili së fundmi e ka publikuar një foto e veshur e gjitha në të bardhë dhe gjoksi i saj ka rrëmbyer sërish vëmendjen.

Me këtë pamje do të paraqitet sonte në ‘Kënga Magjike’./Lajmi.net/