Të brendshmet e vogla mezi ia mbulojnë pjesët intime modeles Demi Rose

14:01 | 22 Maj 2019

Demi Rose sërish ka marrë vëmendjen e ndjekësve.

Demi Rose ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet në të brendshme, shkruan lajmi.net.

Modelja kishte veshur një palë të brendshme të bardha, me të cilat mezi i mbulonte pjesët intime si dhe tregoi edhe një herë linjat e bujshme.

Fotografia e saj ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve, të cilët i provokon vazhdimisht me imazhe të tilla. /Lajmi.net/