Të Infektuar: 1032

Të Shëruar: 789

Të Vdekur: 29

Tayna vizaton çdo pjesë të trupit në fustanin e ngushtë

7:58 | 18 Shtator 2019

Tayna duket tejet provokuese në imazhin e fundit.

Tayna ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Reperja kishte veshur një fustan të shkurtër rozë, të cilin e kishte kombinuar me një palë çizme të po së njëjtës ngjyrë.

Edhe në këtë fotografi, ajo kishte vënv në pah belin e sheshtë dhe dukej në top-formë.

Kujtojmë se “Bye Bye” titullohet projekti i fundit muzikor nga Tayna, ndërsa po punon rreth këngëve të reja. /Lajmi.net/