Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Tayna thotë se po e shpall zyrtarisht sezonin e hapur, u bën thirrje kolegëve

23:56 | 30 Qershor 2020

Tayna ka nisur koncertet.

Ani pse ka ende raste me Covid-19 masat për qarkullim kanë filluar të lehtësohen, shkruan lajmi.net.

Me këtë rast edhe estrada shqiptare ka nisur me koncertet dhe e para ishte reperja Tayna, ajo e cila mbajti një të tillë në Zvicër.

“E shpall zyrtarisht sezonen te hapur🔥”, ka shkruar rep-artisja derisa në një tjetër postim u ka bërë thirrje kolegëve se mund të vazhdojnë me koncertet.

“Të dashur koleg, mund të vazhdoni me koncerte”, shkruan ndër të tjera ajo./Lajmi.net/

View this post on Instagram

E shpall zyrtarisht sezonen te hapur🔥

A post shared by Tayna (@tayna) on