Të Infektuar: 71.908

Të Shëruar: 61.394

Të Vdekur: 1.634

Tayna sjell imazhe atraktive nga prapaskenat e “Moona”

14:31 | 16 Janar 2021

Foto: Instagram

Tayna shkëputi disa fotografi nga prapaskenat e klipit.

Rep-artistja Tayna e nisi vitin me një projekt muzikor, i cili njëherësh është i pari ndërkombëtar për të, shkruan lajmi.net.

“Moona”, titullohet kënga e re e Taynës, për të cilën bashkëpunoi me artistin e njohur francez, L’Algerino.

Së fundi, reperja ndau me ndjekësit disa fotografi të shkrepura gjatë xhirimeve të klipit të kësaj kënge, ku vjen shumë tërheqëse.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Kënga “Moona” ka dy ditë që u publikua në kanalin YouTube dhe deri tani ka marrë 1.2 milionë klikime.

Tayna ka të finalizuara edhe disa këngë të reja, të cilat pritet t’i lansojë së shpejti. /Lajmi.net/