Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Tayna si Kim Kardashian, xhinset e ngushta i zbulojnë vithet bombastike 

23:46 | 21 Maj 2019

Tayna i ka ‘çmendur’ ndjekësit e saj.

Reperja Tayna i ka ‘çmendur’ ndjekësit e saj me postimin e fundit që e ka bërë në Instastory, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar ajo ka vënë në pah vithet bombastike të cilat i duket akoma më joshëse me xhinset e ngushta.

Në Insagram ajo publikon shpesh foto dhe çdo herë merr vëmendjen me linjat trupore por suksesi i Taynës në muzikë e mund këtë tjetrën.

Që nga filimet e para të karrierës, projektet e saj muzikore janë shndërruar në hite dhe Tayna konkurrente e fortë e repereve./Lajmi.net/