Tayna rrëmben vëmendje me këtë veshje interesante, në fokus ka…

Vazhdon të jetë njëra nga femrat më të komentuara në showbizzin shqiptar.

ShowBiz

04/01/2019 09:00

Reperja nga Prizreni, Tayna vitin që e lamë pas ishte njëra nga artistet më aktive në skenën tonë muzikore, shkruan lajmi.net.

Përveç që solli një sërë projektesh mjaft të pëlqyera, ajo u komentua edhe për pamjen fizike, së cilën e kanë zili shumë artiste të tjera.

Edhe në këtë foton e fundit, Tayna vjen tejet atraktive dhe në formë, linjat trupore të së cilës ju lënë pa fjalë.

Në intervistën speciale të “Mirage”, Tayna ka rrëfyer shumë të pathëna nga jeta dhe karriera e saj profesionale. /Lajmi.net/

YouTube player