Tayna, reperja më “in” e estradës, të gjitha kundër saj

Ka qenë një nga emrat më të përfolur këtë vit.

ShowBiz

29/11/2018 21:00

Rep-artistja nga Prizreni, Tayna ka qenë mjaft e komentuar këtë vit për shkak se hyri furishëm në tregun muzikor shqiptar, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj, u krijua një ‘luftë’ në mes artisteve tjera, të cilat në projektet e tyre bënë ‘dissa’ për njëra-tjetrën.

Rina Balaj, Fifi, Arta Memedi janë tri këngëtaret e skenës muzikore të cilat i kanë shpallur ‘luftë’, Taynës.

Megjithatë, në storien e mëposhtme që ua sjell emisioni “Mirage”, mund t’i dëgjoni të gjitha versionet e repereve për thumbimet që bëjnë.

Ndër të tjera, gazetari Nderim Neziri ka folur rreth këtyre ‘diss-ave’ dhe kishte disa fjalë për të thënë edhe për Taynën. /Lajmi.net/

YouTube player