Tayna publikon pamje duke u argëtuar në xhakuzi

Tayna po e shijon suksesin e projektit të fundit.

ShowBiz

16/10/2019 16:48

Pas publikimit dhe suksesit të projektit të fundit muzikor, këngës ‘Sicko’ reperja Tayna ka gjetur pak kohë për vete, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar pamje nga një ambient ku shihet duke u argëtuar në xhakuzi.

Nuk dihet nëse po e shoqëron dikush apo është vetë, mirëpo bazuar në postimin shihet se po relaksohet se po kalon mirë.

Kështu të paktën thotë emoji pranë imazhit./Lajmi.net/