Tayna provokon shumë me dekoltenë e hapur

Tayna përveç muzikës që bën arrin të marr vëmendje edhe me paraqitjet e saj.

ShowBiz

09/06/2020 11:26

Tayna është një nga aritstet më të pëlqyera në trojet shqiptare dhe jo vetëm, dhe ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video nga përditshmëria, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka publikuar dy video të shkurtra në Instagram ku shfaqet me një fustan ngjyrë portokalli, i cili i vë në fokus gjoksin asaj.

Përndryshe, “A jo” është kënga e fundit e lansuar nga reperja Tayna, dhe ka arritur të numëroj miliona klikime në Youtbue. /Lajmi.net/