Tayna pozon me plot stil në imazhet e fundit por këtë detaj nuk duhet ta humbisni – Lajmi.net
Tayna pozon me plot stil në imazhet e fundit por këtë detaj nuk duhet ta humbisni
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:14, 8 November 2018
Tayna rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.

Reperja nga Prizreni, Tayna ‘çmend’ ndjekësit sa herë që publikon fotografi në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net

E në këto dy fotot e fundit ajo shfaqet me shumë stil por që ka diçka që tërheq vëmendje te pamja e saj.

Siç shihet në këto imazhe, Doruntina ka vënë thjerrëza dhe se forma e syve të saj është tërësisht e ndryshme.

Gjithsesi, Tayna shfaqet e mahnitshme me të gjitha ndryshimet që ka bërë kohëve të fundit.

“Doruntina”, mbetet projekti i fundit i publikuar nga ajo me emrin real të saj që së shpejti sjell edhe këngën e re. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Illest mf.

A post shared by Tayna (@tayna) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO