Tayna nis pushimet përrallore, ‘thyen’ rrjetin me foton në bikini – Lajmi.net
Tayna nis pushimet përrallore, ‘thyen’ rrjetin me foton në bikini
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:29, 15 March 2019
Pas publikimit të këngës së re "Kce", Tayna ka nisur pushimet përrallore.

Reperja prizrenase, Tayna para pak ditëve lansoi projektin e ri muzikor të titulluar “Kce”, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë që po e shijon suksesin e projektit të ri, Doruntina Shala ka nisur pushimet, ku si destinacion ka zgjedhur Tajlandën.

“Hooponopono❤️”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

Doruntina shfaqet e ‘zjarrtë’ në bikini të kuqe, format trupore të së cilës janë të mahnitshme dhe tejet në formë.

Thekojmë se projekti i ri i saj për pak ditë numëron mbi një milion shikime në platformën, YouTube. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Hooponopono❤️

A post shared by Tayna (@tayna) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO