Tayna më e “nxehtë” se kurrë më parë nga Miami

Në një set fotografish me bikini, Tayna ka ngacmuar imagjinatën. Autorja e shumë hiteve ka pozuar nga plazhet e Miamit në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Reperja paraqitet në disa imazhe duke vënë në plan të parë figurën trupore. Vetëm disa minuta pas publikimit të fotografive, ajo ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga…

ShowBiz

19/09/2023 19:59

Në një set fotografish me bikini, Tayna ka ngacmuar imagjinatën.

Autorja e shumë hiteve ka pozuar nga plazhet e Miamit në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Reperja paraqitet në disa imazhe duke vënë në plan të parë figurën trupore.

Vetëm disa minuta pas publikimit të fotografive, ajo ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat në profilin e saj në Instagram, i cili përcillet nga më shumë se 1.6 milion ndjekës.

“Shqipet 2” është një nga realizimet më të fundit muzikore të Taynas, i publikuar para tri javësh dhe numëron mbi 2.6 milionë shikime në YouTube.