Tayna mahnit me dukjen e “Halloween” por gati zbulon pjesët intime

Tayna ka zbuluar se cila është dukja e "Halloween" për këtë vit.

ShowBiz

31/10/2020 19:46

Dihet se reperja e njohur Tyna është një ndër fytyrat publike më të ndjekura në showbizin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ndërsa edhe Tayna si shumica e kolegëve të estradës ka vendosur që të zgjedh një personazh për festën e ‘Halloween’.

Ajo ka publikuar imazhe dhe video në llogarinë e instagramit duke zbuluar se ka zgjedhur të duket si ‘Helen of Troy’.

 

View this post on Instagram

 

Helen of Troy

A post shared by Tayna (@tayna) on

“Helen, dashuri! Helen e askujt përveç vetes. A u gëzove kur u dogjën të gjithë?” shkroi ajo në videon e publikuar me më shumë se 1 milion ndjekës në Instagram./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Helen, love! Helen of no-one but yourself. Were you glad when they all burned?

A post shared by Tayna (@tayna) on