Tayna gati për projektin e katërt?

12:58 | 8 Shtator 2018

Reperja e famshme, Tayna deri më tani ka sjell tri projekte të reja muzikore.

“Columbiana”, “Shqipe” dhe “Fake”, janë tri nga projektet e suksesshme të reperes nga Prizreni, shkruan lajmi net.

Dhe tani ajo është duke punuar për projektin e katërt që siç duket ka nisur përgatitjet rreth tij pas gjendet në studio. “Producenti më i mirë”, shkruan ajo.

Tayna ka arritur të fitojë një numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale e cila ka mbledhur mbi 400 mijë njerëz.

Presim se çfarë do sjell ajo këtë herë…/Lajmi.net/