Të Infektuar: 67.906

Të Shëruar: 59.174

Të Vdekur: 1.587

Tayna gati 3 milionë me këngën e re, ka disa fjalë për Flori Mumajesin

21:20 | 23 Shkurt 2021

Bashkëpunimi i dyshes ka rezultuar i suksesshëm.

Tayna dhe Flori nuk ka shumë ditë që publikuan projektin “Magdalena”, shkruan lajmi.net.

Kënga e re e tyre u realizua me videoklip në të cilin Tayna u shfaq joshëse me veshjet që kishte zgjedhur.

Përmes një postimi në historinë e saj në profilin zyrtar në Instagram, këngëtarja falënderoi bashkëpunëtorët në projektin e ri.

“Magdalena”, ka arritur 2.3 milionë shikime në YouTube dhe Tayna sigurisht se i është gëzuar këtij suksesi.

“Flori Mumajesi gjithmonë kënaqësi të punoj me një artist si puna jote e pastaj normal rezultati dihet 2,3 milionë and of course dhe best Cricket Music”, ka shkruar Tayna./Lajmi.net/