Tayna filmohet duke bërë lëvizje provokuese – Lajmi.net
Tayna filmohet duke bërë lëvizje provokuese
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:25, 11 January 2019
Tayna ka publikuar një video, ku e kanë filmuar nga prapa duke bërë lëvizje provokuese.

Tayna, së fundi ka bërë një ndryshim drastik në pamje, duke u bërë bjonde, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperja ka postuar një video, në të cilën shfaqet e veshur në të kuqe, teksa fokusi ishte tek të pasmet e saj.

Kujtojmë që Tayna ka qenë së fundi e ftuar në edicionin festiv të “Mirage”, ku zbuloi shumëçka rreth saj.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Hajde shnet!😂🙋🏻‍♀️ #legallyblonde

A post shared by Tayna (@tayna) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO