Tayna dhe Noizy në pushime së bashku?

15:59 | 15 Mars 2019

Edhe reperi shqiptar, Noizy ka nisur pushimet.

Reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku i njohur si Noizy ka nisur pushimet në vendin e njëjtë me reperen, Tayna, shkruan lajmi.net.

Edhe Noizy si destinacion të pushimeve ka zgjedhur, Tajlandën me ç’rast u bënë kurreshtarë fansat mos dyshja janë së bashku?

Megjithatë, Noizy dhe Tayna nuk është se kanë ndonjë raport të afërt por që me të vërtetë janë artistë shumë të pëlqyer nga publiku.

Ata gjithashtu u përfolën për një bashkëpunim mes vete e që deri më tani nuk ka asgjë të re. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Hooponopono❤️

A post shared by Tayna (@tayna) on