Të Infektuar: 70.185

Të Shëruar: 60.333

Të Vdekur: 1.616

Tayna bëhet pjesë e sfidës “Buss It”, josh fansat me lëvizjet seksi

21:45 | 25 Janar 2021

Foto: Instagram

Tayna ka provokuar ndjekësit e saj me videon e fundit.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, iu bashkua sfidës së fundit në rrjetin TikTok, e cila po bën bujë, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për vallëzimin joshës me këngën “Buss It”, e cila po përdoret nga miliona përdorues.

Së fundmi Tayna vendosi ta provojë këtë sfidë por ajo e kishte përshtatur atë me këngën e saj dhe të Dafinës “Bye Bye”.

Në fillim Tayna shihet e veshur në rroba të thjeshta kurse më pastaj shfaqet me një fustan seksi me print leopardi./Lajmi.net/

@doruntinahttps://youtu.be/C3qV7ppF3Sk

♬ original sound – Tayna