Tare shokon Juventusin dhe Liverpoolin me vendimin e fundit

Sipas "Tribuna Stampa", Tare ka vendosur klauzolë prej 25 milionë eurosh në kontratën e De Vrij.

Sport

07/11/2017 23:19

Igli Tare ka “shtangur” Juventusin dhe Liverpoolin.

Drejtori sportiv i Lazios ka vendosur një klauzolë të papritur në kontratën e mbrojtësit Stefan De Vrij, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Tribuna Stampa”, Tare ka vendosur klauzolë prej 25 milionë eurosh në kontratën e De Vrij.

Kjo besohet që do të largojë Juventusin dhe Liverpoolin, që po bënin çmos për të marrë mbrojtësin. /Lajmi.net/