Të Infektuar: 4307

Të Shëruar: 2095

Të Vdekur: 94

Tani beqare, Baby G thotë se e do këtë gjë më shumë se të dashurin

10:18 | 18 Gusht 2019

Baby G ka pak kohë që është ndarë nga i dashuri.

Baby G dhe Lim Hoti kanë ndarë rrugët, pak muaj pasi konfirmuan lidhjen, shkruan lajmi.net.

Këngëarja, në një video që ndau me ndjekësit në Instagram, u shfaq duke vallëzuar dhe tregoi se është beqare.

Së fundi, ajo postoi një video, në të cilën shfaqet duke ngrënë picë, madje dy të tilla dhe thotë se pica është i dashuri i saj.

“2 pica për mua, sepse pica është i dashuri im”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/