Taksa ekologjike për të gjitha veturat (Video) – Lajmi.net
Taksa ekologjike për të gjitha veturat (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 20:41, 13 March 2018
Autoritetet kosovare nuk po tregohen edhe aq të kujdesshëm.

Qytetarët paguajnë taksë ekologjike njësoj si për automjetet me rrymë, sikur për ato me naftë e benzinë.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO