Takimi më i bukur, Arbana i sjell Einxhel vajzën që strehoj pas tërmetit në Shqipëri

Ajo ka befasuar publikun me storien e treguar.

ShowBiz

16/11/2021 23:41

Banorja e Big Brother, moderatorja Einxhel tregoi se ka ndihmuar një vajzë të vogël pa strehë, shkruan lajmi.net.

E gjithë ngjarja ka ndodhur gjatë kohës kur kishte ndodhur tërmeti në Shqipëri gjatë muajit nëntor.

Einxhel tha se i ka blerë rroba gjithashtu edhe e ka shëtitur në sheshin e Tiranës mirëpo nuk ka shkuar më ta vizitojë dhe këshu shpreson që asaj nuk i ka mbetur peng.

“Kemi dalë për darkë bashkë, e edhe në qendër tregtare shkuam bashkë e i thashë që blej ça të duash, por ajo thjesht zgjodhi vetëm një palë këpucë, e madje i zgjodhi më të mëdha që t’i vishte edhe vëllai i saj”, tha Einxhel.

Ndërkohë, moderatorja, Arbana Osmani i ka sjell për ta vizituar e cila u përlot pas takimit dhe ndau disa fjalë me të./Lajmi.net/