Tahiri uron Thaçin për ditëlindje: Urime ditëlindjen miku im i idealeve kombëtare

Ish-kryenegociatorja e Kosovës, Edita Tahiri ka uruar ish-presidentin e vendit, Hashim Thaçin për ditëlindjen e tij. Tahiri me fjalë të mira i’u drejtua ish-presidentit Thaçi. “Urime ditelindjen miku im i idealeve kombetare! Ti nuk je perkohesisht mes nesh, por veprimtaria yte clirimtare eshte dhe mbetet historike!” /Lajmi.net/

Lajme

24/04/2024 11:25

Ish-kryenegociatorja e Kosovës, Edita Tahiri ka uruar ish-presidentin e vendit, Hashim Thaçin për ditëlindjen e tij.

Tahiri me fjalë të mira i’u drejtua ish-presidentit Thaçi.

“Urime ditelindjen miku im i idealeve kombetare! Ti nuk je perkohesisht mes nesh, por veprimtaria yte clirimtare eshte dhe mbetet historike!” /Lajmi.net/