Twitter – Lajmi.net

E keni ngrënë gabim gjatë gjithë kohës, kështu duhet ta konsumoni ananasin

Ananasët janë të vështirë për t’u ngrënë, por një video virale ka zbuluar një mënyrë shumë më të thjeshtë për ta ngrënë frutin....

8 March, 2019Lexo më shumë

‘Facebook Messenger’ ka versionin ‘dark mode’, ja si ta aktivizoni atë

Aplikacioni 'Facebook Messenger' për Android dhe iOS po lanson një version "dark mode"....

3 March, 2019Lexo më shumë

“Rrëshqitja” e radhës nga Facebook, alarmon të gjithë përdoruesit

Facebook është padyshim platforma më e popullarizuar e rrjeteve sociale në botë, e përdorur nga përdoruesit e rinj e të moshuar....

13 February, 2019Lexo më shumë
HOME