Surprizë! Lansohet kënga ‘Nallane 2’ mes Florit dhe Dj Vicky (Video)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Dj Vicky kanë publikuar këngën e dytë të përbashkët që në faktë është pjesa e dytë e këngës ‘Nallane’.

ShowBiz

18/12/2016 16:14

Ky projekt muzikor është surprizë për gjithë fansat e tyre dhe klipi është i njëjtë me atë të këngës së parë, shkruan lajmi.net

Në këngën e parë, dyshja u përfol për faktin se teksti ishte një ‘diss’ për kolegët e tyre por kësaj here ata kënduan për dashurinë.

Kujtojmë se ‘Nallane 1’ e publikuar në vitin e kaluar ishte një hit dhe u dëgjua më të madhe, madje muzika e kësaj kënge është vjedhur nga ‘The Weekend’./Lajmi.net/

YouTube player