Të Infektuar: 3508

Të Shëruar: 1902

Të Vdekur: 75

Superliga e Kosovës vjen me dy ndeshje interesante sot

10:25 | 7 Nentor 2019

733

Superliga e Kosovës sjell sot dy ndeshje mjaft interesante, në kuadër të xhiros së 14.

Vëmendja padyshim do të jetë në takimin Vushtrria – Gjilani, aty ku mysafirët me një fitore do të barazoheshin me liderin Ballkani.

Ndeshje mjaft interesante zhvillohet edhe mes Ferizajit dhe Flamurtarit, ekipet që gjenden poshtë në renditjen tabelare.

Të dyja sfidat nisin nga ora 13:00. /Lajmi.net/