Superliga e Kosovës: Pjesët e para përfundojnë me këto rezultate

Edhe tri ndeshje zhvillohen sot në kuadër të xhiros së katërt të Albi Mall Superligës. Pjesa e parë e derbit Llapi – Prishtina ka përfunduar 0:0. Dukagjini ka kaluar në epërsi ndaj Dritës, në ndeshjen që po luhet në Gjilan. Bujar Shabani ka shënuar golin e epërsisë ndaj Dritës. Drita është rikthyer në lojë dhe…

Sport

03/09/2023 16:53

Edhe tri ndeshje zhvillohen sot në kuadër të xhiros së katërt të Albi Mall Superligës.

Pjesa e parë e derbit Llapi – Prishtina ka përfunduar 0:0.

Dukagjini ka kaluar në epërsi ndaj Dritës, në ndeshjen që po luhet në Gjilan.

Bujar Shabani ka shënuar golin e epërsisë ndaj Dritës.

Drita është rikthyer në lojë dhe po fiton 2:1.

Ndërkohë, Ballkani ka kaluar në epërsi ndaj Gjilanit. Për 1:0 shënoi Albin Berisha në minutën e 15-të.