Supergoli i shënuar nga Bonaventura (Video)

Super-lojtari i Milanit, Giacomo Bonaventura ka shënuar një gol shumë të bukur, në ndeshjen ndaj Cagliarit e cila momentalisht është me rezultat 1-1.

Sport

29/10/2014 21:34

Lojtari i Milanit, Bonaventura ka shënuar një supergol për të barazuar rezultatin në 1-1 në ndeshjen ndaj Cagliarit në pjesën e parë.

Ibarbo ka shënuar për vendasit në minutën e 24′, ndërsa Bonaventura në minutën e 34′ me një supergol ka barazuar rezultatin.

Me rezultat të barabartë 1-1 ka përfunduar dhe pjesa e parë e këtij takimi, teksa të shohim se çfarë do të ndodh në pjesën e dytë.

Video