Supergol nga Cavani (Video)

Edinson Cavani në minutën e 4’ të takimit ndaj Lilles ka arritur të shënojë me të vërtetë një supergol.

Sport

25/04/2015 17:37

Ai mori një top të mirë nga Pastore dhe e paraboloi portierin e skuadrës kundërshtare.

Teksa është duke rrjedhur minuta e 36’ e takimit, PSG është duke udhëhequr me rezultat bindës, 3-0.

https://vine.co/v/eWbaHJOpYIw
https://vine.co/v/eWbaIOxuFWa