Super Xhaka, realizon dy herë brenda tre minutave

Granit Xhaka ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen ndaj Wolves. Mesfushori realizoi fillimisht pas asistimit nga Gabriel Jesus. Xhaka u gjend në zonë dhe shënoi me kokë në minutën e 11′. Tre minuta më vonë kosovari tundi edhe një herë rrjetën. Kujtojmë që kjo ndeshje i takon xhiros së fundit në Premier Ligë…

Sport

28/05/2023 17:48

Granit Xhaka ka shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen ndaj Wolves.

Mesfushori realizoi fillimisht pas asistimit nga Gabriel Jesus.

Xhaka u gjend në zonë dhe shënoi me kokë në minutën e 11′.

Tre minuta më vonë kosovari tundi edhe një herë rrjetën.

Kujtojmë që kjo ndeshje i takon xhiros së fundit në Premier Ligë dhe mund të jetë e fundit për Xhakën.

Pasi ky i fundit pritet të transferohet në Bayer Leverkusen.

Më poshtë lajmi.net jua përcjellë golat: