Super goli i parë i Shaqirit me Interin (Video)

Përforcimi i ri i Interit, Xherdan Shaqiri, ka realizuar një gol fantastik në stërvitje me skuadrën nga Milano.

Sport

13/01/2015 20:09

Xherdan Shaqiri ka filluar t’i shfaqë aftësitë e tij në stërvitjet e para me Interin, në pritje të debutimit me Nerazzurrët në fundjavë.

Përforcimi i ri i klubit italian, ka sfiduar veten në goditjet e lira dhe ka realizuar një gol fantastik.

Ai do të shpresojë që të shënojë të tjerë gola të tillë edhe gjatë ndeshjeve me skuadrën e tij të re.