Super driblimi i Jamesit (VIDEO)

James Rodriguez ka bërë një driblim fantastik në ndeshjen mes Kolumbisë dhe Brazilit në Copa America.

Sport

18/06/2015 10:24

James Rodriguez dhe Kolumbia e tij mposhtën Brazilin me rezultat 1:0 në ndeshjen e Grupit C në Copa America.

Ylli i Real Madridit nuk shënoi gol.

Por, ai mori duartrokitje për një driblim fantastik që i bëri brazilianit Fernandinho, duke ia futur topin ndër këmbë, para se ta hapte lojën në krahun e majtë.

YouTube player