Super Balotelli, “shpërthen” me dy gola (VIDEO)

Mario Balotelli ka shënuar dy gola në ndeshjen që Nice po e mposht Dijonin në Ligue 1.

Sport

18/12/2016 16:15

Sulmuesi italian ka arritur të shënoi në minutat 32’ dhe 50’.


Mario Balotelli Second Goal HD – Nice 2-1 Dijon… by footballderby


Mario Balotelli Penalty Goal HD – Nice 1-0… by footballderby

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.