Super-aksion, supergol nga Barcelona (Video)

Barcelona ka arritur të shënojë dhe golin e pestë në takimin kundër Getafes, falë një super-aksioni. Goli u shënua nga Suarez.

Sport

28/04/2015 20:51

YouTube player