Super aksion nga Barcelona, super-gol (VIDEO)

Barcelona ka vulosur fitoren ndaj Celtas, me golin e shënuar nga Umtiti për 4:0.

Sport

04/03/2017 22:06


Samuel Umtiti Goal HD – Barcelona 4-0 Celta… by Gol-Live

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6