‘Super Afërdita’ maskohet për Halloween (FOTO)

Afërdita Dreshaj me të dashurin e saj tashmë kanë zgjedhur kostumet për Halloween.

ShowBiz

21/10/2015 11:14

Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj bashkë me të dashurin e saj Jakub Kindl do të jenë Mario dhe Luigji këtë vit për festën e Halloween.

Çifti duken shumë këndshëm në prani të njëri tjetrit ndërsa kostumet i kanë kuruar deri në detajet më të vogla, transmeton lajmi.net.

Vitin e kaluar dyshja janë veshur me kostumet e personazheve të filmit të animuar ‘The Incredibles’./Lajmi.net

https://instagram.com/p/9CbtSpzGLZ/?taken-by=aferditadreshaj

Modelja me të dashurin për Halloween, gjejeni kush është