Sunderland – City, vlerësimet e lojtarëve (FOTO)

Sunderlandi është mposhtur në shtëpi 0-2 nga Manchester City në ‘Stadium of Light’.

Sport

05/03/2017 19:07

Për Sunderlandin paraqitje të mirë pati Adnan Januzaj, i cili u vlerësua lartë nga ‘Whoscored’.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6