Sulmohet fizikisht nga reja dhe nipi

Një person në Prishtinë, ka raportuar në Polici se është kanosur dhe sulmua fizikisht nga bashkëshorja e djalit dhe nipi i tij.

Lajme

07/02/2016 10:40

Sipas Policisë, viktima ka marrë trejtim mjekësor, raporton lajmi.net.

Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit pas intervisitmit janë liruar në procedurë të rregullt./lajmi.net