Stresi shpërthen ndaj kryeministrit Rama

Stresi kundër marrëveshjes së arritur mes Ramës dhe Vuçiçit.

ShowBiz

12/10/2019 22:16

Stresi njihet si një kundërshtues i kryeministrit Edi Rama dhe veprimeve të tij, shkruan lajmi.net.

Reperi ka shpërthyer përmes një postimi të bërë në Instagram ndaj marrëveshjes së arritur mes Ramës, Vuçiçit dhe Zoran Zaev për ‘mini shchengenin’.

‘E kam dhj*r ne Shqipri me ket kryeminister … A po vjen na udhehiq ti O Albin Kurti Ma Mir Ish kan se sa kta komunista pro vucic” ka shkruar reperi. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3hD-33pleP/