Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Stresi reagon ashpër në rrjete sociale: Tirana është bërë prostitucion i gjallë 

17:57 | 11 Dhjetor 2019

Stresi i ka habitur të gjithë me postimin e fundit.

Reperi Stresi i ka bërë disa postime në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ai ka habitur të gjithë pasi ka folur për disa femra të Tiranës të cilat i quan k**va dhe lut Zotin që t’i largoje.

Nuk dihet se për kë e ka pasur fjalën saktësisht, ndërsa në vazhdim ua sjellim postimet e tij të cilat para pak minutash i ka ndarë me ndjekësit në Instagram./Lajmi.net/