Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Stresi publikon me videoklip këngën “Archimed”

19:16 | 4 Dhjetor 2020

Foto: Sc/ YouTube

Stresi ka publikuar projektin e paralajmëruar.

Reperi Stresi është shumë aktiv me projekte të reja, të cilat fansat e tij i presin shumë mirë, shkruan lajmi.net.

Ai ka ditë që ka paralajmëruar këngën “Archimed”, e cila mban titullin e njëjtë ashtu sikurse albumi që do ta publikojë së shpejti.

Stresi sapo e publikoi këngën e re, tekstin e së cilës e ka shkruar vet, ndërsa producent ishte Arlenn Music.

Kënga në fjalë pason projektin “Për veti”, të cilin Stresi e solli në bashkëpunim me Finem dhe Solo. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)