Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

Stresi paralajmëron bashkëpunimin me reperin nga Londra

11:30 | 8 Prill 2021

© Stresi/Instagram

Rep-artisti nga Shqipëria ka kohë që jeton edhe në Londër.

Dhe, Stresi ka paralajmëruar një bashkëpunim me njërin nga reperet e njohur, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një video në profilin e tij në Instagram duke zbuluar se shumë shpejt do e lansojë këngën e re në bashkëpunim me reperin e huaj.

“Bëhuni gati sepse diçka e madhe po vjen. ‘Sometimes I’m Feeling Good’ në bashkëpunim me më të madhin në familjen time. Të gjithë shqipet në botë të qëndrojnë gati”, ka shkruar Stresi në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, reperi së fundi ka zbuluar se ka përmirësuar raportet me Noizyn pas disa viteve duke treguar për fansat e tyre se tashmë janë zbutur raportet e tyre./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🅂🅃🅁🄴🅂🄸 (@stresi)