Stresi ngushëllon familjen Haradinaj

15:43 | 17 Qershor 2018

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë babai i kryeministrit Haradinaj.

Hilmi Haradinaj nuk mundi tu përballet disa problemeve shëndetësore dhe pas qëndrimit disa ditor në QKUK edhe vdiq, shkruan lajmi.net

Familja e të ndjerit kanë pranuar ngushëllime nga njerëz të shumtë, ndër ta edhe reperi Gold AG.

E tani ishte reperi nga Shqipëria, Stresi ai i cili ka shprehur ngushëllime për të ndjerin. Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

”Ngushellimet me te sinqerta Baci Hilmi Te Qoft Dheu I Lehte e I paç Lon me jet gjat Te tjeret”, ka shkruar ai./Lajmi.net/