Stresi me mesazh të fuqishëm, a e kishte për Keisin?

21:03 | 20 Gusht 2019

Stresi ka ardhur me një mesazh të fuqishëm.

Reperi Stresi e ka publikuar një foto të re në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e postuar ai shihet se po kalon momente të këndshme në pishinë ndërsa pranë fotos i ka shkruar disa fjalë, kështu duke e dhënë një mesazh të fuqishëm.

View this post on Instagram

Ata qe nxitohen heret a vone do pendohen … 100%

A post shared by STRESI (@stresi) on

“Ata qe nxitohen heret a vone do pendohen … 100%”, ka shkruar ai ndërsa menjëherë ka pasur dyshime se mos ia ka dedikuar këto fjalë Keisit dhe lidhjes së tyre të gjatë e cila përfundoi me ndarje./Lajmi.net/