Stresi ironizon më deklaratat e Xhulit: Poston foto dhe i përshëndet krejt ata që e pinë skutave si ai

Rep artisti Stresi dje gjatë ditës ka dhënë një deklaratë që ka bërë goxha bujë në media. Ai ka thënë që Juliana Nura nuk e meritonte fitoren duke gënjyer e as më kauzën e gruas, shkruan lajmi.net. Pas kësaj i menjëhershëm ka qenë reagimi i Xhulit duke e akuzuar Stresin që përdorë lëndë narkotike në…

ShowBiz

19/04/2024 23:07

Rep artisti Stresi dje gjatë ditës ka dhënë një deklaratë që ka bërë goxha bujë në media.

Ai ka thënë që Juliana Nura nuk e meritonte fitoren duke gënjyer e as më kauzën e gruas, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj i menjëhershëm ka qenë reagimi i Xhulit duke e akuzuar Stresin që përdorë lëndë narkotike në skutat e Tiranës.

Së fundi Stresi ka ironizuar më një fotografi të publikuar.

Ai shihet më lopatë në dorë dhe siç duket në foto në një dhomë më lëndë narkotike.

“I përshëndes krejt ata që e pinë skutave si unë”, ishte mbishkrimi në foton e publikuar./Lajmi.net/